Mezoterapia

Mezoterapia - zabieg dosięgający skóry właściwej Efekty odmładzania skóry metodą smarowania kremami w wielu przypadkach bywają niewystarczające. Zastanawiamy się dlaczego przy intensywnym i regularnym aplikowaniu sobie porcji kremu na zmarszczki te ostatnie nie znikają. Dlaczego lepszym wyjściem na odmłodzenie skóry twarzy czy szyi będzie mezoterapia? Sprawa jest niezwykle prosta.

Czytaj dalej 30.09.2015. 11:33

Makiety drukarskie

Piękno przyciągające interesantów Któż z nas nigdy nie widział jak wyglądają makiety architektoniczne? Te które oglądaliśmy w muzeach przedstawiały najczęściej układ zabytkowych miast lub samej placówki. Co zwraca uwagę w takiej makiecie, dlaczego zatrzymujemy się i w wyobraźni przenosimy się do przedstawionego projektu?

Czytaj dalej 30.09.2015. 10:15

Escape games


Rozwiąż hasło i wyjdź na wolność Tak można by w skrócie opisać zasady gry, bowiem w tych kilku słowach zawiera się kwintesencja popularnego od pewnego czasu sposobu na spędzanie wieczorów. Pokój zagadek, bo o nim mowa, jest to pomieszczenie, do którego zamykana jest grupa osób chcąca poprzez wspólną pracę intelektualną wydostać się na zewnątrz. Kilkadziesiąt minut w specjalnie stylizowanym pokoju to czas, jaki ma wystarczyć na zrealizowanie zadania.

Czytaj dalej 30.09.2015. 09:46

Znajomi